ПІДВІКОННЯ
МДФ ФАРБОВАНІ

Ми виготовляємо підвіконня МДФ індивідуально, за необхідними розмірами замовника.

Для виготовлення підвіконня ми застосовуємо МДФ високої щільності, що значно покращує зовнішній вигляд підвіконня і, крім того, його міцність. Підвіконня нашого виробництва можна встановлювати в приміщеннях з підвищеною вологістю і нестабільним температурним режимом.

У процесі фарбування підвіконня білий проходить три стадії шліфування і покривається двома шарами грунту. Для фарбування ми використовуємо ударостійку і зносостійку емаль. Наше виробництво дотримується найсуворіші екологічні вимоги. Всі матеріали мають сертифікати для використання в житлових приміщеннях і навіть дитячих установах.


Технологія установки МДФ плита розкроюється на виробництві за розмірами. Стандартна товщина 30 мм, але при необхідності ми робимо підвіконня і інший товщини. Так як підвіконня робляться на виробництві, то на об'єкті МДФ підвіконня залишається лише підігнати і встановити. Монтаж підвіконня з МДФ може здійснюватися як за допомогою рідких цвяхів, так і монтажною поліуретанової піни.

При установці підвіконня з МДФ над батареєю опалення, рекомендується залишати простір не менше 10 см між батареєю і нижньою поверхнею підвіконня.

Дуже добре підходить для офісних та громадських приміщень. Можна встановлювати в житлових приміщеннях і дитячих установах. Оздоблення підвіконня виконана ударопрочной і зносостійкого емаллю. Вологостійкий. Установка на монтажну піну.

На відміну від плівкових покриттів емалеве покриття не відшаровується в ході тривалої експлуатації. Якщо з'явилися випадкові подряпини, то їх можна легко реставрувати меблевим воском або підфарбувати емаллю. Білий колір підвіконня можна застосовувати в будь-якому інтер'єрі. Пофарбований підвіконня можна протирати вологою тканиною з миючим засобом.

Підвіконня МДФ фарбовані, КОЛІР БІЛИЙ БАЗОВИЙ, товщина 30 мм - 630 грн за м2

Підвіконня МДФ фарбовані, КОЛІР БІЛИЙ БАЗОВИЙ, товщина 24 мм - 560 грн за м2


Індивідуальне фарбування по палітрі RAL / NCS + 10% до вартості замовлення

Покриття глянсовим лаком + 15% до вартості замовлення